Powered By Eat From Farms
1 pound package | 1 pound @ $12/per pound = $12.00 + $0.00 Assembly | ||
2 pound package | 2 pounds @ $11.50 per pound = $23.00 + $0.00 Assembly | Out of Stock |
Chub package. 100% grass fed and grass finished, born and raised on our farm.